Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 1, 2018

Tragjike/ Vetëvritet burri në kasollen e stanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Dropullit. Sipas Policisë Vendore, mësohet se në fshatin Vanistër, në kasollen e stanit të tij, dyshohet të jetë vetëvrarë me armë zjarri, automatik, I. B., vjeç 62, banues në Gjirokastër. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe sqarimin e mëtejshëm të rrethanave se si ajo ndodhi. Nuk dihen ende cilat janë arsyet që mund ta kenë shtyrë drejt aktit të rënë 62-vjeçarin.

Komisariati i Policisë Gjirokastër

Më datë 31. 07. 2018, në fshatin Vanistër, Dropull, në kasollen e stanit të tij, dyshohet të jetë vetëvrarë me armë zjarri, automatik, shtetasi I. B., vjeç 62, banues në Gjirokastër. Po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave. Informacion paraprak.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot