Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 25, 2018

Surprizon moti, vjeshta vjen para kohe? Rënie drastike temperaturash dhe rrebeshe

Ndryshime të mëdha të motit priten nga e diela pasdite dhe rënie të temperaturave për katër deri në gjashtë gradë Celsius, të hënën.

Nesër në orët e pasdites kryesisht në juglindje do të ketë shi të rrëmbyeshëm lokal dhe shtrëngata.

Të dielën gjatë natës dhe të hënën në pjesën më të madhe të vendit do të ketë rrebeshe shiu.

Të hënën pritet një ulje drastike temperaturash me katër deri në gjashtë gradë Celsius.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot