Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 6, 2018

Shkojnë për të marrë nusen, helikopteri përplaset me pemën dhe rrëzohet

Ishte prenotuar për të marrë nusen, gjatë një ceremonie martesore, por ka përfunduar i përplasur me një pemë, e për pasojë është detyruar të bëjë ulje të detyruar.

Kjo ngjarje raportohet nga qyteti i Korçës, duke iu referuar aksidentit ajror të një helikopteri të një shoqërie private.
Nga aksidenti i ndodhur vetëm pak minuta më herët në periferi të qytetit të Korçës nuk ka të lënduar, por policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes duke e rrethuar atë.
Nga raportimet paraprake dyshohet se helikopteri po fluturonte ulët, e për pasojë është përplasur me një pemë. Ekuipazhi është në gjendje të mirë, ndërkohë që nuk dihet nëse ka pasur dasmorë të tjerë në helikopter.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot