Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 25, 2018

"Sa lekë duhet të ketë një djalë për të qënë i dashuri jot?" Vajza e ish-deputetes jep përgjigjen

Kejda Ajazi, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, tërheq gjithnjë vëmendje me fotot e saj nëpër rrjetet sociale pasi është mjaft simpatike dhe me linja perfekte.

Kejda është një nga fëmijët më të përfolur të politikanëve, ku shpesh ka qenë në qendër të mediave rozë edhe për jetën që bën, ku duket mjaft e shtrenjtë.

E si për të zgjuar më shumë kureshtje, ajo ka përdorur në Instagram opsionin në Instastory “Më bëj një pyetje”, teksa u ka kthyer përgjigje ndjekësve të saj.


Njëra nga pyetjet ishte:

Sa lek duhet të ketë dhe sa vite shkollë duhet të ketë një djalë për të qenë i dashuri yt??”

Kejda është përgjigjur, ku gjysmë shqip e gjysmë anglisht ka treguar se sipas saj asnjëra nga këta nuk është e rëndësishme, por mjafton që të përputhen me njëri-tjetrin.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot