Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 24, 2018

Rrisni vetëvlersimin që në mëngjes, ja si mund t'iu transformojë make up-i në princesha

Për shumëkënd make up-i mund të jetë një gjë e padobishme, mirëpo për pjesën më të madhe të femrave është një gjë e domosdoshme pa të cilën nuk mund të jetojnë.

Përveç se ju bën të ndiheni bukur është e provuar shkencërisht që make up-i ju rrit vetëvlerësimin kështu që mos e privoni veten nga kjo kënaqësi.

Make up mund të shndërrojë edhe femrat me kancer apo dëmtime të rënda në lëkurë në princesha të vërteta.

Kështu artistja ruse  Goar Avetisyan kërkon që nëpërmjet aftësive të saj profesionale të ndihmojë këto gra të bëhen të bukura. Aftësia e saj është fantastike dhe arrin që këto gra ti kthejë në yje Hollywood-i.

Këtë sfidë që ka vendosur artisja, e bën gjithmonë publike në median e saj sociale nëpërmjet fotove që ajo poston të grave përpara dhe pas punës së saj.

Moto e saj është:

Make up nuk mund të shërojë plagët, por mund t’i bëjë ato më pak të dhimbshme.”

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot