Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 28, 2018

"Pse nuk m'i hekuros mbathjet?" Shqiptari i fut duart në fyt gruas në sy të fëmijëve

Një 36-vjeçar shqiptar është vënë në pranga ditën e djeshme në zonën e njohur si "Chieti" në Itali.

Ai ka dhunuar në mënyrë barbare në sy të fëmijëve të tij bashkëshorten.


Motivi që detyroi burrin të vinte dorë ndaj të shoqes ishte arsyeja pse ajo nuk i kishte hekurosur të brendshmet.

E reja ka marrë goditje të rënda në pjesën e qafës dhe do të qëndrojë rreth një javë e shtruar në spital.

Dy fëmijët e çiftit janë marrë në mbrojtje nga policia.

Ajo ka përfituar urdhër mbrojtje, ndërsa shqiptari pritet të hetohet dhe deri në përfundim të hetimeve.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot