Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 9, 2018

Po shkonin në plazh, treni merr zvarrë nënën me dy fëmijë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Reggino të Italisë ditën e sotme, ku dy fëmijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik.

Sipas mediave italiane, ata janë shtypur nga një tren ndërsa po kalonin binarët për të shkuar në det bashkë me nënën e tyre.

Gruaja, 49 vjeçe që gjithashtu është shtypur nga një vagon i trenit është plagosur rëndë dhe ndodhet në spital. Sipas dëshmive, nëna me dy fëmijët nuk e kanë kuptuar që po vinte treni.

Dy fëmijët, një djalë dhe një vajzë ishin 12 dhe 6 vjeç dhe jetonin në Milano. Ata ndodheshin në Kalabri me pushime.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot