Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 13, 2018

Po futej në lokal, nuses shqiptare i merr flakë fustani


Një incident mjaft i pazakontë ka ndodhur në një dasmë shqiptare.

Ishte pikërisht momenti kur nusja po futej në lokal, ndërkohë që të gjithë dasmorët po e duartrokisnin dhe po këndonin.

Por, gjatë kohës së fishekzjarreve, një shkëndijë bie në vellon e nuses.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale, shihet se si fustani përfshihet nga flakët.

Nusja nuk e kupton këtë, deri në momentin që ndërhyjnë dasmorët dhe i vijnë në ndihmë për shuarjen e flakëve.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot