Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 26, 2018

"Pesha jonë e bën marrëdhënien perfekte", gruaja që peshon 100 kg më shumë se burri

Një grua e cila peshon plot 100 kilogramë më shumë se bashkëshorti i saj, është shprehur se është pikërisht pesha e tyre që e bën marrëdhënien perfekte.

“Daily Mail” shkruan se Emma dhe Stuart Grundy nga Mançesteri i Anglisë, u lidhën që kur ishin adoleshentë pasi u takuan në supermarketin e lagjes.

Çifti ka dy vite i martuar. Ata të dy janë të ndryshëm nga çdo anë, por perfekt për njëri-tjetrin, pasi 32-vjeçari është i dashuruar me personalitetin e partneres së tij, që nuk ka ndryshuar prej vitesh.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot