Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 30, 2018

Pa të brendshme, e dashura e Ronaldos na lë pa frymë

Nëse Ronaldo shkëlqen në fushë, e dashura e e tij, Xhorxhina Rodrigez shkëlqen jashtë saj.

Bukuroshja ka mahnitur me format e saj gazetarët e mbledhur me rastin e festivalit të filmit që zhvillohet në Venecia.

24-vjeçarja ka zbritur nga një varkë e vogël që po e transportonte për te hyrja e ndërtesës ku do të zhvillohej ceremonia.

Ra në sy veshja elegante dhe mungesa e reçipetave në trupin e bukuroshes. Fotot e saj po bëjnë edhe xhiron e rrjetit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot