Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 27, 2018

La Shqipërinë për SHBA-në, nuk ua merr mendja çfarë pune bën Biordi i BB

U bë i njohjur për lidhjen me Adelajdën, por jeta e Bjordi Mezinit mori një drejtim tjetër pas daljes nga “Big Brother Albania 2”.

Pas përfundimit të aventurës së tij në television, Bjordi ka qenë shumë aktiv në kinematografi dhe ka luajtur në serialin e njohur “Kokrrat” dhe regjisor i disa prodhimeve të tjera.

Mirëpo prej kohësh ai është larguar në SHBA së bashku me të dashurën e tij.

Së fundmi  është bërë pjesë e opsionit që  të jep mundësin t’i përgjigjesh pyetjeve që fansat kanë për ty. Shumë prej tyre e kanë pyetur Bjordin për punën e tij në Amerikë dhe ai ka habitur teksa ka treguar punën e re.

Bjordi ka treguar se momentalisht po punon në një lokal dhe se ka ndërmend të qendrojë në SHBA përgjithmonë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot