Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 29, 2018

"Ku e ble mallin?" Aurela Gaçe lë pa fjalë komentuesen

Aji është një ndër këngëtaret më të dashura në skenën shqiptare prej vitesh të tëra.

Aurela Gaçe është e njohur për energjinë e saj në skenë dhe në jetën private.

Gaçe është një nga këngëtaret shqiptare më të drejtpërdrejta dhe me një sens humori që e karakterizon. Ky fakt, siç duket ka ngritur “dyshimin” tek një komentues në faqen e Instagramit të Gaçes i cili e pyet se ku e blen mallin.

Përgjigja e saj është sërish origjinale, ku i sqaron komentuesit se do pyesë njëherë prindërit e saj.


Ajo i shkruan:

 "Ta pyes pak Bulen e Agimin. Ata nuk di si më gatuan kështu, por ama, kanë gatuar komplet figurë."

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot