Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 4, 2018

Këngëtarja shqiptare filmohet duke bërë striptizë në tubin e një klabi nate

Siç duket, këngëtaret tona kanë aftësi nga më të ndryshmet dhe mund të bëjnë gjithçka që dëshirojnë, edhe nëse këto gjëra i lidhin me skandalet.

Këtë herë është radha të flasim për Baby G, e cila, pas skandalit dhe dhunës me mikeshën e saj të ngushtë, ka ardhur në një formë ndryshe për publikun.

Ajo është filmuar duke bërë striptizën e duke u tundur fuqishëm në tubin e një klubi striptizmi.

Baby shfaqet duke kërcyer tek tubi e veshur me një body gri me xixa dhe flokët bjonde kaçurrela.

Por gjithçka është pjesë e një klipi që ajo do të realizojë shumë shpejt, ndaj dhe vetë e reja nuk ka dhënë shumë detaje në lidhje me këtë projekt.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot