Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 3, 2018

Kapriçot e motit, shi dhe temperatura të larta

Moti sot dominohet nga kthjellimet e alternime vranësirash duke sjellë shira të dobët në zonat lindore. Pas mesditës vranësirat fuqizohen duke intensifikuar lehtësisht shira në lindje dhe juglindje.

Ndërsa rrebeshe të izoluara do të ketë në qendër dhe zonat jugore. Mbrëmja sjell përmirësim të dukshëm të motit thuajse në të gjithë territorin.
Temperaturat e ajrit mbeten konstante gjatë mëngjesit, por një rënie me 2 gradë Celsius sjell mesdita, kur maksimumi ulet ne 36 gradë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot