Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 28, 2018

Ja kush është femra më seksi në botë

Ashtu siç është bërë tradite, është bërë edhe shpallja e femrës më seksi në botë. Ka qenë revista prestigjioze “Maxim” ajo që ka nxjerrë listën me 100 femrat më seksi në botë.

Të gjithë jemi kureshtarë për të ditur se cila është ajo që e kryeson listën e 100 grave më seksi në botë dhe sipas “Maxim” në krye të kësaj liste qëndron modelja 25-vjeçare.

Bëhet fjalë për Kate Upton, e cila është shpallur si femra më seksi në planet.

Menjëherë pas saj janë renditur dy këngëtaret, e dyta është Miley Cyrus dhe e treta renditet Taylor Swift.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot