Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 30, 2018

Ja ku ka përfunduar presidenti Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një video nga lartësitë e Malit të Jezercës, nga vendi i quajtur shkëmbi i Dardanit.

Pak ditë më parë Meta publikoi një video tjeter nga Jugu i Shipërisë, kësaj hëre ai ndodhet në veri  dhe uron minmengjes nga lartësitë e Alpeve.

Ja shënimi i tij në facebook:

Mirëmëngjes nga shkëmbi i Dardanit pranë kryemajës së Jezercës!

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot