Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 30, 2018

Gjendet vëllai binjak i policit të Portokallisë


Një fotografi e publikuar nga aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj ka çuditur jo pak ndjekësit e tij në Facebook. Personi në foto ngjan si vëllai i tij binjak, por e vërteta nuk është kështu.
Në fakt është një turist i huaj që po shijon plazhin e jugut dhe nuk ka asnjë lidhje me aktorin. Këtë fotografi, Flori, i njohur për rolin e tij si polic e ka shoqëruar në Facebook me një shkrim që ka shkaktuar shumë të qeshura:
“Të gjithë menduat se jam une para shume vitesh por jo…sapo ma dërguan nga Dhërmiu si foto dhe është një turist i huaj.
Ky është ai rasti kur natyra(ose Zoti) përton të bëjë diçka të re por përdor të njejtin kallup në vende të ndryshme.
Për momentin mos e shqetësoni turistin se po puthet me të dashurën”.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot