Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 26, 2018

Foto/ Nuk do e besoni se ku ka përfunduar dhe si është katandisur Saimir Tahiri!

Ish-ministri i brendshëm që për katër vite në detyre shndërroj vendin në plantacion të kanabisit, krijoj lehtësira për bandat e trafikut dhe u bë palë me to. Saimir Tahiri pas një periudhe të gjate lufte të ashpër me gjykatat dhe prokurorin, humbi nga vëmendja mediatike, po nuk zgjati shumë kjo heshtje, pasi sot përmes nje postimi në instagram ka postuar një foto ku ndodhet në Nivicë të Tepelenës. Në foto është me një çoban, ku sipas shkrimit shkruan se është çobani më i vjetër i fshatit. Me sa duket Tahiri nuk po arrin të zërë paqe në qyetetin e ‘rremujës’ që krijoj, duke iu drejtuar zonave malore për një qetësi shpirtërore.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot