Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 25, 2018

Foto/ Mediat publikojnë imazhe me pullë të kuqe të Bleona Qerretit!

“Kur u shfaq në American Music Awards në vitin 2014 me një fustan krejtësisht transparent e gjithë media botërore foli për Bleona Qeretin. Tashmë 39-vjeçarja e lindur në Korçë dhe që jeton në SHBA prej vitit 2010 ka kaluar një histori të gjatë me fejesën, aktrimin dhe këngën”.

Kështu nis një shkrim i të përditshmes kroate “Jutarnji List” në faqen e saj online për këngëtaren shqiptare. Aty publikohen foto mjaft “të nxehta” të shqiptares në plazhet e Sardenjës në Itali. Këngëtarja ka veshur vetëm një palë tanga dhe nga mesi e lart është krejtësisht lakuriq. Prania e fotografit nuk e shqetëson.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot