Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 25, 2018

Foto/ Ja si dukeshin Besi & Xhensila para 8 vitesh kur u njohën

Xhensila dhe Besi çifti i cili është bërë edhe me një vajzë së fundmi, Ajka, është edhe një nga më të përfolurit mediatik.

Me ëmbëlsinë e Xhensilës dhe natyrën karizmatike të Besit, ata kanë bërë për vete publikun shqiptar.

Këto foto të mëposhtme janë foto në të cilat çifti ka qënë në fillimet e dashurisë dhe karrieres respektive.

Ata duken shumë të vegjël edhe shumë të dashuruar me njeri tjetrin sikurse sot.

Gjithsesi nuk duhet të lëmë pa përmenduar faktin se ata sot janë zbukuruar akoma dhe më shumë si edhe më të arrirë në profesionet e tyre.

Duhet të përmendim këtu se ata kanë fituar pothuaj cdo sondazh që është për vitin 2017 dhe 2018 për personazhet më të dashur të publikut.

Vazhdoni të jeni të  thjeshtë dhe të ëmbël dhe publiku do tju dojë gjithmonë.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot