Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 25, 2018

Fenomeni që do ndryshojë jetët tona, çfarë do ndodhi nga sot

Fenomenet astrologjike gjithmonë na bëjnë të paraqesim ndryshime. Për shembull, tani Hëna kalon nga Bricjapi.

Hëna e Bricjapit ka një ndikim të madh në aspektin e dashurisë, kjo është e mirë, sepse ju do të jeni në gjendje të thelloni më thellë marrëdhënien tuaj.

Ne e dimë se horoskopi ka 12 shenja të zodiakut të cilat janë të ndarë në katër grupe.

Dhe me ndikimin e hënës së Bricjapit, parashikimi për në vijim është i tillë:

Shenjat që përbëjnë elementin e zjarrit Dashi, Luani dhe Shigjetari:

Sot ata do të marrin lajme të shkëlqyera. Gjëja më e mirë është se asgjë nuk mund të dëmtojë lumturinë tuaj, është koha më e mirë për ju që të përpiqeni të përmbushni të gjitha qëllimet tuaja. Ju do të keni një javë shumë të mirë.

Shenjat që janë pjesë e elementit të tokës Demi, Virgjëresha dhe Bricjapi:

Ju duhet të përgatiteni për në shtator, pasi realiteti juaj do të rinovohet. Bota juaj do të jetë e mbushur me gëzim dhe lumturi, veçanërisht në dashuri.

Shenjat që janë në elementin e ajrit Binjakët, Peshorja dhe Ujori:

Ata do të mësojnë se nga gabimet që bënë në të kaluarën tani kanë një eksperiencë të re, kështu nuk do t’i kryejnë përsëri ato.

Shenjat e ujit Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit:

Do jeni të rrethuar nga dashuria dhe më në fund ajo që ju ka munduar prej muajsh do të bëhet realitet. Do të kuptoni se gjithçka paska qenë çështje durimi.

Hëna e Bricjapit do t’ju ndihmojë të bëni planet tuaja, veçanërisht në dashuri. Pa dyshim, ky fenomen astrologjik do t’ju sjellë shumë gjëra pozitive.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot