Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 25, 2018

Eni Çobani nis një rrugëtim të ri...

Eni Çobani juristja e njohur si dhe drejtuesja e emisionit ’Shihemi në gjyq’ ka mbaruar pushimet e saj.

Këtë e ka bërë të ditur më një postim hedhur  së fundmi në rrjetin social Instagram.

Ajo ka thënë: "Mirmengjes! Fundi i nje rrugetimi eshte gjithmone fillimi i nje rrugetimi te ri. Sot fillojne takimet e para per nje sezon plot shprese dhe besim tek drejtesia gjithmone duke besuar tek ndermjetesimi".

Stafi ynë i uron suksese.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot