Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 3, 2018

Eni Çobani buzë detit me bikini!

Sezoni televiziv dhe seancat e ndërmjetësimit ja u kanë lënë tashmë vendin pushimeve.

Avokatja e njohur Eni Çobani, shfaqet ashtu siç nuk e keni parë ndonjë herë në ekran apo në rrjetet sociale. Pushimet dhe vera e nxehtë e kanë gjetur Enin buzë detit dhe me bikini

Ajo shihet e veshur me rroba plazhi anës detit dhe u ka uruar të gjithë ndjekësve të saj pushime të mbara.

Ja si duket Eni Çobani me rroba plazhi:

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot