Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 26, 2018

E njihni vajzën në foto? Sot është një prej këngëtareve më të mira shqiptare


Është bërë e zakonshme tashmë që personazhet e njohur postojnë foto të fëmijërisë në rrjetet sociale. Të njëjtën gjë ka bërë edhe këngëtarja Bebe Rexha. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto të shumë viteve më parë, ku ka pozuar së bashku me dy fëmijë të tjerë.

Këngëtarja në foton e fëmijërisë duket shumë ndryshe nga ajo që njohim tani. Bebe Rexha shfaqet në foto e veshur me rozë, brune, zeshkane dhe shumë e qeshur. Sot ajo është një prej këngëtareve më të suksesshme shqiptare, por me siguri në foton e mësipërme nuk e keni njohur.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot