Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 5, 2018

E bukura e Shqipërisë i ekspozon të gjitha!

Ajo gjithnjë tërheq vëmendjen me fotot provokuese që poston.

Françeska Jace është një nga vajzat më ët komentuara të rrjeteve sociale dhe kjo jo pa shkak.

Modelja i ekspozon shpesh format trupore me bikini dhe këtë herë ka marrë vëmendjen e përdoruesve të Instagram.

Një foto e postuar së fundmi ku vihet re një shenjë e nxirë në të pasmet e saj ka bërë xhiron e mediave rozë.

“Sytë janë çelësi i suksesit"-shkruan ajo, por të gjithë vëmendjen e kanë marrë të pasmet e modeles.

Pas detajit në foto, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë vërshuar në komente të ndryshme.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot