Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 13, 2018

Çifti kapet mat nga kamerat, skena llahtari në supermarket

Një çift u kap nga kamerat e sigurisë në një supermarket duke bërë një gjest tejet të pahijshëm në prani të klientëve tjerë.

Çifti është filmuar në qytetin Kurganinsk në rajonin jugor të Krasnodar Krai të Rusisë dhe gjërat dolën jashtë kontrollit teksa ata po prisnin për të kaluar gjërat e tyre tek kasa, por kasierja mungonte.

Papritura gruaja ulet mbi banak dhe ngre fustanin, duke zbuluar se poshtë kishte vetëm tanga, burri e përkëdhel nga të pasmet, e qëllon me shpullë dhe pas pak gruan e zë turpi dhe ngrihet me shpejtësi.

Epo si duket kanë shkuar për të blerë ushqime dhe kanë ndërruar mendje se çfarë duan në të vërtetë…

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot