Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 25, 2018

Aksident i rëndë në Prrenjas/ Më shumë se 3 të plagosur ,mes tyre edhe fëmijë!


LIBRAZHD – Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd. Incidenti ndodhi në aksin rrugor Qafë Thanë-Librazhd.


Mjeti tip “Nissan” me targa HMB 2789, me drejtues  shtetasin L.R., 41 vjeç,  banuese në lagjen “5 Maji” Elbasan, ka dalë nga rruga.


Si pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët( bashkëshortja dhe djali)  shtetasit F.R., 41 vjeçe dhe fëmija O.R., 7 vjeç banues në lagjen “5 Maj”, Elbasan.


Të dëmtuarit u transportua për ndihmë mjekësore në spitalin e Prrenjasit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor ndodhet po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot