Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, July 22, 2018

Video/ Taulant Balla bën namin në Pogradec mban premtimin, kap peshqit e parë

 

  Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla është shfaqur krejt ndryshe këtë fundjave, pasi ka postuar një video në Instagram duke peshkuar.
Video ka kapur një moment, kur Balla ka zënë një peshk të vogël në një liqen. Ajo që bie më shumë në sy është dhe përshkrimi që vetë Balla i ka bërë videos pasi shkruan: Peshkimi nuk është vetëm. Komentues të shumtë shprehen të gëzuar dhe të lumtur sepse Balla e dha premtimin për kapjen e peshqve të mëdhej, edhe kapi sot cironkat në Pogradec!./ Kliko ketu per te pare videon

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot