Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 30, 2018

Tragjike/ Vdes 4 vjeçari, mbytet me këtë frut

Një fëmijë 4 vjeç, ka vdekur në mënyrë aksidentale në Korçë.

Ai ka qenë duke konsumuar një kokërr kumbulle, dhe ajo i ka bllokuar organet e frymëmarrjes, duke i shkaktuar vdekjen.

Komisariati i Policisë Korçë

Më datë 29.07.2018, në spitalin rajonal Korçë, rrugës për në spital ka vdekur fëmija M. Xh., vjeç 4, banues në Korçë, pasi dyshohet se i janë bllokuar rrugët e frymëmarrjes nga një frut, kumbullë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për ngjarje aksidentale.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot