Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, July 25, 2018

Tragjedia në Greqi/ Komentuesi i përmend detin dhe Çamërinë, Edi Rama humb kontrollin

 Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër ndaj një komentuesi i cili ka shkruar mendimin e tij rreth ngjarjes së rëndë që preku Greqinë ku dhjetëra njerëz u dogjën për së gjalli.

Komentuesi i kërkon Ramës të flasë për detin e falur dhe masakrën e Çamërisë dhe shumë krimeve që janë bërë në tokën greke nga shqiptareve. Ndërkohë kryeministri Rama i kthehet ashpër duke e quajtur racistë dhe injorant, duke i thënë që Zoti duhet ta falë atë.

Më poshtë do të gjeni komentet:
 Komentuesi: A prandaj je duke ja falur detin ti se jane vllezeri dhe motrat e tuja po ato masakrat ne Cameri kush i beri a harrove o Edo ishe mire deri dje cpate tani ama: Ti dhe disa raciste te tjere ketu meritoni nje pergjigje vënçe kur thote populli, po kur e mendon njeriu pak me shume, ndjen thjesht keqardhje perballe agresivitetit te padijes suaj te thelle, keshtu Zoti te falte ty e ata si ty qe s’dine ç’flasin!…
Une s’jam duke shitur asgje prej gjeje, perkundrazi, dhe masakrat qe kujton ti s’kane piken e lidhjes me te pafajshmit qe vdesin e pervelohen nga zjarri, po kujt t’i flasesh, ty e atyre qe flasin si ti?! Eshte e kote, po te pakten hiqe ate majmunin nga faqja se e fyen.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot