Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 3, 2018

Tragjedi/ Gjendet i varur 13-vjeçari në majë të pemës!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maqellarë të Dibrës, ku familjarët janë tmerruar e pikëlluar pasi kanë gjetur të pajetë fëmijën e tyre të mitur.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:40 të ditës së djeshme, ku 13-vjeçari F.R. është gjetur i varur në pemë.

Policia bën me dije se nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nga eksperti mjeko-ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor vijon hetimet në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot