Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, July 5, 2018

Taulant Ballën bën për ujë të ftohtë Bashën, arratiset për në Hollandë!

Pas akuzave të forta që bëri kreu i PD, Lulzim Basha në drejtim të mazhorancës, ka reaguar kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla.

Nga foltorja e Kuvendit, Balla ka bërë të ditur ditën kur do përballet në Gjykatë me Lulzim Bashën, në lidhje me akuzat për 3.4 milion eurot e kapura në Durrës pak ditë më parë. Por, ndër të tjera, Balla ka paralajmëruar se sipas tij, Basha mund tja mbathë për Hollandë dhe të mos përballet në Gjykatë.

“Të martën të pres në Gjykatë dhe mos merr raport mjekësor si për rrugën Durrës-Kukës, apo t’ja mbathësh për Hollandë”-ju drejtua Balla, kreut të PD-së./No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot