Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, July 14, 2018

"Sapo u martova treshe", milioneri shqiptar i jep fund beqarisë?

Fatmir Hysenbelliu është një nga meshkujt më të përfolur në showbiz-in shqiptar.

Mjafton vetëm t’i hedhim një sy profilit të tij në Instagram për t’u ndierë paksa ziliqarë për jetën dinamike dhe gjithmonë në lëvizje që ai bën.

Së fundmi, në një nga “story-t” e tij në Instagram ai ka postuar një foto me dy vajza në krah ku shkruan:

Sapo u martova treshe.”


Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur realisht, por me siguri kemi të bëjmë me një batutë të Hysenbelliut.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot