Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 31, 2018

Pushimet kthehen në makth për çiftin, burri gjen gruan të vdekur në krevat

Një burë austriak ka kaluar tmerr gjatë pushimeve, pasi kur është zgjuar, ka gjetur bashkëshorten e tij, me të cilën flinte në një krevat, të vdekur.
Ai ka telefonuar menjëherë ambulancën dhe ka kërkuar ndihmë, por pasi mjekët kanë mbërritur në hotel, 49-vjeçarja kishte ndërruar jetë dhe për të nuk kishte më shpëtim.

Ajo kishte vdekur në gjumë, për shkaqe që presin të saktësohen nga autopsia.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në kampingun në Lignano Sabbiadoro, në Itali.
Gruaja që ndërroi jetë ishte një turiste austriake e cila kishte ardhur së bashku e të shoqin të kalonin pushimet në këtë zonë.

Dyshimet e para flasin se gruaja ka pasur probleme të hershme me frymëmarrjen.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot