Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 23, 2018

Prrenjas/ Makina përfshihet nga flakët teksa zbriste kthesat tek Qafa e Thanës

Një automjet përfshihet nga flakët në ecje, teksa po lëvizte në aksin kombëtar Përrenjas-Qafë-Thanë. Ngjarja në vendin e quajtur “Kthesat e Thanës”, dhe nga fotot e siguruara nga “BalkanWeb”, duket automjeti tip “Golf” i përfshirë në flakë.
Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.Për shkak të ngjarjes, qarkullimi i mjeteve në këtë aks është bllokuar përkohësisht. Sakaq, forcat e policisë të mbërritura në vendngjarje po punojnë për zbardhjen e shkakut të zjarrit.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot