Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 23, 2018

Postoi foton e njomur në plazh, fansat i kapin detajin fëlliqës reperes shqiptare

Tayna është një nga reperet më të reja në tregun muzikor shqiptar.

Këngët e saj janë pëlqyer nga fansat dhe kanë marrë reagime pozitive.

Përpos muzikës, ajo përflitet shumë edhe për fotot e nxehta që poston, duke reklamuar format perfekte në Instagram.

Ajo ka postuar një foto shumë të nxehtë në plazh duke u freskuar nën një dush.

Detaji i pazakontë që kanë vënë re fansat në foto ka bërë bujë.

Reperja ka pozuar duke bërë dush me syze.

Disa nga komentet:

"Hiqi syzet kur te kesh kohe"

"A i hyn syzeve uji apo jo?"

"Pse ti me syze lahesh”

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot