Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 23, 2018

Po merrte rreze dielli, fluturon çadra dhe i çan qafën gruas!

Një incident që rrallë herë ndodh, ka ngjarë me një grua në Maryland, e cika është plagosur teksa ka qenë në plazh.

Një çadër e madhe fluturoi në ajër si pasojë e erës së fortë dhe e goditi gruan në qafë, duke e çarë atë.

46-vjeçarja ishte ulur në karrige duke marrë rreze, kur papritur përfundoi në helikopter për të shkuar me urgjencë në spital.

Pritet që gruaja nga Penssylvania të marrë trajtim që të shmangë dëmtimet, të cilat mund ti rrezikojnë jetën.

Ngjarja ndodhi rreth orës 3 të pasdites të dielën (22 korrik).

Javën e kaluar, një ngjarje e ngjashme ndodhi në një plazh në Nju Jersey ku gruaja u plagos nga një çadër që i çau këmbën.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot