Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 16, 2018

Ngjarje e rëndë në Shëngjin, mbytet 30 vjeçari nga Elbasani

Një tjetër viktimë shënohet sot në bregdetin shqiptar, teksa është mbytur një 30-vjeçar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të Portit të Shëngjinit dhe 30-vjeçari është identifikuar me inicialet M.I. nga Elbasani.

Nuk dihen ende shkaqet e e mbytjes, por po punohet për zbardhjen e shkaqeve që i sollën fundin fatal 30-vjeçarit, trupi i të cilit u gjet rreth orës 10 të paradites.

Shifrat e të mbyturve gjatë këtij viti në bregdetin shqiptar janë të frikshme në raport me popullsinë totale.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot