Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 3, 2018

Miranda Rira jep lajmin e mirë për të gjithë, ja çfarë do të bëjë këtë radhë kryetarja!


  Miranda Rira është Kryetarja e Bashkisë Prrenjas, e cila në një farë mënyrë ka punuar më shumë nga të gjithë paraardhësit e saj.
Kryetarja bashkë me stafin e Bashkisë kanë qenë në zonën e cila nuk është investuar kurrë, në atë të Stravaj.
Ajo shkruan në Facebook se do të fillojë rikonstruksioni i ujësjellsave në Bratilë, Gjigjërrom, Farret dhe Lëpushë.
Postimi i Miranda Rirës:
“Stravaj, nje grup i bashkise me ne krye Nenkryetarin e saj, Z. Andi Toçka, ishin sot ne terren per te pare nga afer problemet kryesore.
Pas pak ditesh do te filloje rikonstruksioni i ujesjellesave ne Bratilë, Gjigjërrom, Farret dhe Lëpushë
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fdc/1/16/1f6b0.png🚰https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ff9/1/16/1f48e.png💎https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fdc/1/16/1f6b0.png🚰.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot