Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, July 21, 2018

Luana Vjollca këngëtare? Gazetarja e ironizon publikisht, komenti i saj djegës

Industria e muzikës është bërë një nga fushat ku shumë personazhe investojnë, pasi tregu në vendin tonë i “pranon” të gjithë, me zë pa zë, mjafton të ketë para.

Kështu, Luana Vjollca ka publikuar këngën e dytë për këtë verë, ku të parën e kishte me Bujar Qamilin, ndërsa këtë të fundit e ka vetëm.

Edhe pse është një nga moderatoret më të pëlqyera, kur vjen puna tek kënga, kritikët nuk rezervohen ndaj Luanës.

Në Facebook, Blitz ka postuar këngën e Luanës dhe pyet ndjekësit se si u duket prurja më e re e saj.

Ajo çka bie në sy është komenti i gazetares Kozeta Kurti, e cila ironizon fort këngën e Luanës.

Kozeta shkruan:

"Mrekulli! Perle! Opsioni “mute” është ilaç për veshët!”

Kujtojmë që Kozeta është tejet kritike kur bëhet fjalë për shijet muzikore dhe jo pak herë ka ngjallur polemika me deklaratat e saj.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot