Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, July 1, 2018

Librazhd/ Gjendet trupi i pajetë i Osman Gurrës, ja çfarë kishte ndodhur me të

Portali Telegraf Albania ka denoncuar disa javë më parë për zhdukjen e mistershme të Osman Gurrës.

Askush nuk ishte në dijeni të humbjes së tij. Familjarë të shqetesuar dhe shumë të afërm kanë përdorur portalin tonë për të vënë në dijeni policine e Librazhdit por nuk u arrit me sukses.

Burime për Telegraf bëjnë me dije se Policia e Librazhdit gjen trupin e pajetë të 66-vjeçarit Osman Gurra në një kanal uji.

Dikush është përgjegjës për këtë edhe kjo çështje duhet zbardhur menjëherë. Telegraf ju bën thirrje policisë të zbardhë pistat dhe të tregojë arsyen e vdekjes së tij.

Telegraf ngushëllon familjen e Osmanit. Të jenë të fortë. U prehtë në paqe shpirti i tij.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot