Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, July 8, 2018

LAJM I FUNDIT/ Aksident në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas, një i vdekur

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas. Aksidenti ka ndodhur pranë ‘Urës së Bushtricës’ dhe mësohet se viktima udhëtonte me motor dhe është një shtetas nga Maqedonia.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot