Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, July 6, 2018

Ky është dedikimi romantik i Sali Berishës për të dashurën, gruan e tij !

Ditën e djeshme Liri Berisha, bashkëshortja e Sali Berishës festoi 70 vjetorin e saj të lindjes. Por jo vetëm kaq. Dje ishte dhe 47 vjetori i martesës së çiftit Berisha.

Ish-kryeministri i ka bërë një dedikim të veçantë bashkëshortes së tij në publik, ku i shpreh dashurinë dhe mirënjohjen e pafund.

Reagimi i Sali Berishës:

"Të dashur miq, sot për të gjithë familjen tonë është nje dite e veçante, gezimi dhe feste!

Ne sot festojme ditelindjen e Lilit, perendeshes se dashurise, miresise, fisnikerise te familjes tone, 70 vjetorin e lindjes se saj dhe 47 vjetorin e marteses tonë!

Sot, pas dekadash dashurie të pakufishme, mbeshtetje të jashtëzakonshme tejet të çmuar, kujdesi të pakursyer të dëshmuar ndaj meje, fëmijëve dhe fëmijëve të fëmijeve tanë, fjalët nuk arrijnë të shprehin ndjenjen e mirënjohjes tonë të pakufishme ndaj saj!

Por me gjuhën e zemrave tona i urojmë Lilit sot edhe shumë e shumë vite të tjera së bashku plot shëndet, gezime dhe suksese te tjera ne ndihmen e femijeve ne Shqiperi. Gezuar Lili!! sb"

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot