Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 3, 2018

Ku humbën vithet dhe gjoksi i Eni Koçit ?

Këngëtarja Eni Koçi mesa duket po kalon ndonjë situatë “stresi”. Kjo vihet re në një foto të publikuar së fundmi në lloagarinë e saj në “Instagram”.

Me aq sa duket nga fotoja kuptohet që mungojnë format e harkuara nga koha kur ajo dukej me vithe e gjoks mjaft në formë.

Ndoshta mund të jetë një iluzion optik i krijuar nga ngjyra e zezë ose trikoja që ka lidhur prapa, por gjithsesi kjo nuk duket si Eni të cilën jemi mësuar të shohim nëpër foto të kuruara.

Sa i përket jetës së saj private, ka kohë që flitet për lidhjen dhe raportet e afërta me Genc Prelvukajn, por deri më tani asnjëri nuk ka dalë me ndonjë reagim.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot