Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 3, 2018

Këta këngëtarë dasmash po bëjnë namin, mbulohen me para nga koka tek këmbët!


Shqiptarët e kanë në zakon dhe traditën e tyre prej kohësh hedhjen masive të parave në evente të rëndësishme, përfshirë dasmat apo ditëlindjet e mëdha.Por siç e dimë, kohët e fundit është pikërisht diaspora ajo që ua ka mbushur xhepat plotë këngëtarëve shqiptarë, të malluar për vendin. Por jo vetëm kjo, së fundmi ata gjuajnë edhe zonat si Elbasan Pogradec apo edhe Shqipërinë e Jugut.

Tre këngëtarët e njohur të muzikës popullore Gëzim Nika, Albërie Hatërgjonaj dhe Nikollë Nikprelaj është mbushur me dollarë në një lokal në Elbasan.

Situata nxehet dhe dollarët vërshojnë "lumë", kryesisht kur këngëtarët ia marrin ndonjë kënge patriotike. Kliko ketu per te pare videon 

 

 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot