Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 23, 2018

Kërkon të ketë vithet më të mëdha në botë, ja çfarë bën për të realizuar dëshirën e saj

Një modele suedeze ndjek një dietë me shumë kalori në mënyrë që të ketë të pasmet më të mëdha në botë.

Natasha Crown, nga Gotenburgu, thotë se sa më të madhe ta ketë prapanicën, aq më seksi ndihet.
24-vjeçarja ha pica, makarona dhe 15 kavanoza me çokokrem në muaj që të fitojë sa më shumë peshë të jetë e mundur.
“Unë do të bëj të pamundurën që të kem të pasmet më të mëdha në botë”, tha Natasha për “The Sun”.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot