Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 17, 2018

Jepte lajmet "hot", shkarkohet nga puna gazetarja me gjoks të vogël

Greta Hoxha është spikerja bukuroshe që ra në sy menjëherë për mënyrën e pazakontë të dhënies së lajmeve.

Ajo shfaqej me gjoksin gati të zbuluar në televizionin "Zjarr TV", por siç duket, kohët e fundit gjërat nuk kanë shkuar mirë.

Greta dhe pronari i televizionit, Ismet Drishti, kanë pasur disa mosdakordësi e për pasojë, ky i fundit e ka shkarkuar bukuroshen nga puna.

Pra, e thënë ndryshe, spikerja e guximshme nga ky moment e në vijim është pa një punë, në pritje të një kontrate të re.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot