Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 17, 2018

Ja lidhja e fortë mes birrës edhe seksit!

Hulumtuesit së fundmi kanë hedhur poshtë pretendimet se birra është e dëmshme për jetën seksuale, ata madje kanë gjetur se e përmirson jetën tuaj në shtrat.

Bën së seksi të zgjasë më shumë:

Birra e mbushë trupin me fitoestrogjene që janë prezente tek alkooli, të cilat mund të vonojnë orgazmën.

Ju bën të rrini “zgjuar” gjithë natën:

Përbërësit që janë tek birra e sidomos hekuri bëjnë gjakun të rrjedhë deri tek penisi dhe të forcojë epshin mashkullor dhe kështu ju do të jeni në formë të mirë gjatë gjithë natës.

A e keni ditur se ka një birrë vetëm për seksin?

Quhet 50 hijet e gjelbërta, e mbushur me përbërës enkas për të përmirësuar përformancën, për ta rritur dëshirën seksuale, rrjedhjen e gjakut dhe stimulimin nervor.

Birra dhe seksi në takimin e parë:

Hulumtimi ka bërë të ditur se birra ishte treguesi më i dobishëm për seksin e rastësishëm. Gjithashtu hulumtimi ka treguar se birra mund të tregojë interesin e femrave dhe të meshkujve gjithashtu nëse duan të bëjnë seks në takimin e parë.

Birra përmban pothuajse të gjithë përbërësit e nevojshëm për të mbijetuar. Është konsumuar edhe në mesjetë kur të ushqyerit nuk ishte aspak i mirë, ndërsa njerëzit mbaheshin të shëndetshëm falë birrës.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot