Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, July 5, 2018

Ja cili është maniaku seksual që mbante peng adoleshenten prej 6 muajsh!

Rastet e përndjekjeve ndaj të rejave në vendin tonë janë denoncuar shumë kohët e fundit mirëpo një 40-vjeçar nga Fieri ka shkuar edhe më tej.

Ai ishte fiksuar pas një 17-vjeçareje në qytetin e tij dhe ka arritur deri aty sa e ka rrëmbyer të miturën.

Bëhet fjalë për Shpëtim Muharremin, nga fshati Levan i Fierit, i cili në dhjetor të vitit të kaluar ka rrëmbyer adoleshenten, emri i së cilës nuk bëhet i ditur dhe për më shumë se 6 muaj e ka mbajtur të peng për motive të dobëta.

Policia thotë se vajza nuk është gjetur akoma dhe ngjarja pritet që të zbardhet plotësisht.


Kanë qenë prindërit e së miturës që kanë denoncuar zhdukjen e saj në 7 dhjetor të vitit të kaluar dhe kanë akuzuar Muharremin si rrëmbyes të saj.

Materialet në ngarkim të këtij shtetasi do ti kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot