Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, July 4, 2018

Iu fut në automjet dhe i vodhi celularin turistit çek/ Arrestohet i riu në Pogradec, emri

POGRADEC – Një i ri është arrestuar në flagrancë nga policia në Pogradec pasi i kishte vjedhur telefonin një turisti.


Policia e Pogradecit arrestoi në flagrancë shtetasin Arjan Spahollari, 32 vjeç, banues në fshatin Osnat, Pogradec (i dënuar më parë për veprat penale “Vjedhje” dhe “Mashtrim”).


Ai dyshohet se në fshatin Niçë ka vjedhur brenda në mjetin e shtetasit S.S., 43 vjeç, turist nga Çekia, një telefon celular.

Me të marrë njoftimin, Policia lokale organizoi shërbimet dhe bëri kapjen e autorit në flagrancë, si dhe gjeti celularin e vjedhur. Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Pogradec për veprime të mëtejshme.

Turisti falënderoi efektivët e Komisariatit të Policisë Pogradec për ndihmën dhe korrektësinë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot